FBZ-HV-2500
CNC 베드 밀링 머신
Anayak
FBZ-HV-2500
제조 연도
위치
독일
기계 정보
가격 및 위치
- 위치:
- Deutschland
- A21879903
- 참조 번호:
- INNO31372
- 업데이트:
- 마지막 업데이트: 08.05.2026
설명
A CNC universal bed milling machine Anayak is available. Travel X/Y/Z: 2500mm/900mm/975mm, table dimensions X/Y: 2900mm/800mm, spindle taper: ISO50, spindle speed: 3000rpm, power: 22kW, feed: 6m/min, rapid traverse: 10m/min, tool positions: 30. Machine dimensions X/Y/Z: approx. 6000mm/3000mm/3000mm, weight: approx. 20000kg, control: Heidenhain TNC 426. Documentation available. An on-site inspection is possible. Expected to be available around September 2026.
Gjdpfx Aaoy N Dc Ue Eebl
Gjdpfx Aaoy N Dc Ue Eebl
공급자
참고: 무료로 등록하거나 로그인하세요, 모든 정보를 확인할 수 있습니다.
최종 온라인: 지난주
문의 보내기
전화기 & 팩스
이 광고들도 당신에게 관심이 있을 수 있습니다.
경매
경매가 종료되었습니다
Gelderland
8,764 km
베드 밀링 머신
AnayakFBZ-HV 2500
AnayakFBZ-HV 2500
소형 광고
Nashik
5,526 km
수직 머시닝 센터
FANUCROBODRILL T14-iBL
FANUCROBODRILL T14-iBL
소형 광고
독일
밀링 머신 - 범용
MAHOMH 800 W
MAHOMH 800 W