Arburg 470C 1500 400 (2014) 골드 에디션Arburg
470C 1500 400
Arburg 470C 1500 400 (2014) 골드 에디션
Arburg
470C 1500 400
제조 연도
위치
Trenčianske Stankovce
기계 정보
가격 및 위치
- 판매자 위치:
- 3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, 슬로바키아
전화하기
기술 세부 사항
- 장비:
- 문서 / 매뉴얼
제안 세부 정보
- 광고 ID:
- A20719022
- 참조 번호:
- 업데이트:
- 마지막 업데이트: 11.05.2026
설명
Arburg 470C 1500 400 (2014) Golden edition
Clamping force: 150 t
Screw diameter: 45 mm (wear resistant)
Distance between tie bars V: 470 mm
Distance between tie bars H: 470 mm
Type: Horizontal
Drive: Hydraulic
Air blow 2 units
Euromap 67 for robot
Gbjdpfex Elqrex Aa Eol
2 pumps machine
Injection pressure incrased 10% (2500bar)
HOURS: 54914
Clamping force: 150 t
Type: Horizontal
Drive: Hydraulic
Air blow 2 units
Euromap 67 for robot
Gbjdpfex Elqrex Aa Eol
2 pumps machine