BEHRINGER HBE320-523
FCA 고정 가격 부가세 별도
제조 연도
2024
상태
중고 (완전히 작동합니다)
위치
Remscheid 독일
more Images
YouTube video
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
기계 정보
기계 명칭:
금속 밴드 톱
제조업체:
BEHRINGER
모델:
HBE320-523
기계 번호:
제조 연도:
2024
상태:
양호 (중고)
기능성:
완전히 작동합니다
가격 및 위치
위치:
42 Remscheid, Deutschland 독일
A21912478
참조 번호:
KL1
업데이트:
설명
● Delivery terms: Free loaded on truck
● Location: 42855 Remscheid
● Availability: Immediately – by arrangement
● Payment terms: Advance payment – by bank transfer
● Internal ref. no.: KL1
Technical data:
● Cutting capacity 90° round: 320 mm
● Cutting capacity 90° flat: 520 x 320 mm
● Minimum cut dimension round: 10 mm
● Minimum cut dimension flat: 10 x 8 mm
● Drive power: 2.6 kW
● Cutting speed: 15 – 110 m/min
● Bandsaw blade dimensions: 5,300 x 34 x 1.1 mm
● Shortest remnant length: 40 mm
● Total connected load: 3.7 kW
Scope of delivery:
● Available manuals as per the photos
● Numerous saw bands as per the photos
Dimensions & weights:
● Installation dimensions (L x W x H) approx.: 3,100 x 1,100 x 2,200 mm