Festo DNN-63-1000 PPV-A
고정 가격 부가세 별도
상태
중고
위치
Wiefelstede 독일
more Images
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
기계 정보
기계 명칭:
공압 실린더
제조업체:
Festo
모델:
DNN-63-1000 PPV-A
상태:
양호 (중고)
가격 및 위치
고정 가격 부가세 별도
위치:
26215 Wiefelstede, Deutschland 독일
A19512651
참조 번호:
설명
Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic stamp, air stamp, standard cylinder, clamping cylinder
Gjdpfx Aaswxtmno Eoit
-Manufacturer: Festo, standard cylinder double-acting type DNN-63-1000 PPV-A
-Stroke: 1000 mm
-Piston: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 20 mm
-max. pressure: 12 bar