ABX-64SYY
CNC 선반 및 밀링 센터
Miyano
ABX-64SYY
제조 연도
위치
Thurmaston
기계 정보
가격 및 위치
- 위치:
- Church Hill Road 142, LE4 8DJ Leicestershire, Great Britain
설명
Standard turning length 125mm,
Maximum cutting diameter 210mm,
bar capacity 64mm (main),
54mm (sub)
spindle speed 4,000 rpm,
sub spindle speed 5,000rpm,
milling speed 6,000rpm,
C axis 0.001 degrees,
spindle power 15/11Kw,
12 station upper & lower turrets,
Y axis +/- 40mm to both turrets.
Gsdpfx Afsyw Ilvsveit
Fanuc 31i-Bcontrol, swarf conveyor, barfeed unit.
bar capacity 64mm (main),
54mm (sub)
spindle speed 4,000 rpm,
sub spindle speed 5,000rpm,
milling speed 6,000rpm,
C axis 0.001 degrees,
spindle power 15/11Kw,
Gsdpfx Afsyw Ilvsveit
문의 보내기
전화기 & 팩스
이 광고들도 당신에게 관심이 있을 수 있습니다.
소형 광고
Bristol
9,175 km
Miyano ABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
소형 광고
Mudersbach
8,731 km
3롤 벤딩 머신
OstasSBM 1270 x 95
OstasSBM 1270 x 95
Zuchwil
자동 선반
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Ystad
열성형기
COLIMATICTHERA
COLIMATICTHERA
Sankt Daniel
전원된 도구 VDI 40
독일
인덱스 C200
IndexC200
IndexC200
Contamine-sur-Arve
CNC 스위스형 선반
STARSR20 RIII
STARSR20 RIII
Lontzen
OkumaMULTUS B400-C
OkumaMULTUS B400-C
Ellwangen (Jagst)
갠트리 타입 밀링 머신 X = 4,000 mm