OSAMA S2R 1300
VB 부가세 별도
제조 연도
2021
상태
중고
위치
독일 독일
more Images
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
기계 정보
기계 명칭:
접착제 도포기
제조업체:
OSAMA
모델:
S2R 1300
제조 연도:
2021
상태:
중고
가격 및 위치
VB 부가세 별도
위치:
D - Hessen 독일
A21147462
참조 번호:
ISS20250305-5247
업데이트:
설명
Used machine
Gjdpfxeygn Ihe Aqxeit
Year of manufacture: 2021
Features and technical data:
Homogeneous GLUE DOSING thanks to adjustable distribution trays.
Accident-proof SAFETY DEVICES on all moving parts ensure maximum operator safety.
ELECTRICAL SYSTEM: perfectly sealed and compliant with European standards, equipped with a push-button control panel, 24 V voltage.
Technical data:
Working width: 1300 mm
Working height: 100 mm
Application roller diameter: 185 mm
Feed speed: 18 m/min
Drive motor: 0.37 kW
Working table height: 800 mm
Dimensions: Length 780 mm, Width 2000 mm, Height 1350 mm