Samzon PT1800-20
제조 연도
2026
상태
신규 (완전히 작동합니다)
위치
Dalmose 덴마크
파일 터너 Samzon PT1800-20
파일 터너 Samzon PT1800-20
파일 터너 Samzon PT1800-20
파일 터너 Samzon PT1800-20
파일 터너 Samzon PT1800-20
파일 터너 Samzon PT1800-20
more Images
YouTube video
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
Samzon PT1800-20
기계 정보
기계 명칭:
파일 터너
제조업체:
Samzon
모델:
PT1800-20
제조 연도:
2026
상태:
새로운
기능성:
완전히 작동합니다
가격 및 위치
위치:
Hovedgaden 19, 4261 Dalmose, Danmark 덴마크
설명
Samzon Pile Turner PT1800-20 is a stationary stack-turning machine used to rotate pallets, erect products, change pallets or damaged pallet layers. This machine can be used for very long pallets – up to 3500 mm – and the platforms can move down to a minimum of only 400 mm. The pallet is fed into the machine using a pallet lifter or pallet truck. The machine can either rotate the product 180 degrees or up to horizontal level, depending on the need. The platforms are pressed together against the pallet and stopped by a pressure switch, which can be easily adjusted.
Gisdow U Rr Sepfx Aa Eet
Pile-Turner is operated simply and easily by pressing a button on the control panel.
Max opening 1800mm / minimum 400mm