SCHAUDT ZX11HSPUSS500
상태
중고
위치
독일 독일
more Images
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
기계 정보
기계 명칭:
원통형 연삭기
제조업체:
SCHAUDT
모델:
ZX11HSPUSS500
상태:
중고
가격 및 위치
위치:
, 독일 독일
A14957560
참조 번호:
업데이트:
마지막 업데이트: 20.02.2026
설명
Technical details:
grinding length: 600 mm
centre height: 180 mm
Gbodpfxjrkr U Es Aa Eel
swing dia.: 360 mm
workpiece weight: 80 kg
max. dia. of grinding wheel: 500 mm
grinding wheel width: 80 mm
grinding wheel hole diameter: 203,2 mm