SIEGMUND 750V - 1,0 x 1,0 /22
상태
신규
위치
Velen 독일
more Images
SIEGMUND 750V - 1,0 x 1,0 /22
SIEGMUND 750V - 1,0 x 1,0 /22
기계 정보
기계 명칭:
용접 테이블
제조업체:
SIEGMUND
모델:
750V - 1,0 x 1,0 /22
상태:
새로운
가격 및 위치
위치:
Velen-Ramsdorf (46342) 독일
A5264703
참조 번호:
업데이트:
마지막 업데이트: 16.08.2024
설명
table length 1000 mm
table width 1000 mm
table height 850 mm
Vertikal stroke 50 mm
weight of the machine ca. 0,3 t
dimensions 1,0 x 1,0 x 0,85 m
Welding table "SIEGMUND Professional 750 + plasma nitrided"
is made of high quality steel S355J2 + N and is plasma nitrided.
Surface hardness max. 750 Vickers.
The table has a material thickness of approx. 17-19.0mm.
The holes have a diameter of 16mm.
Hole arrangement in 50 mm grid on the table top,
Side walls 150mm with parallel hole arrangement in a 25 mm grid.
Including basic equipment. Table height 850mm
Accessories shown are optional.
Price plus packaging and transport.
Giedogazl Uspfx Aqxjt
Other dimensions available.
공급자
등록일: 2003
789 온라인 광고
전화하기
문의 보내기
토지us
독일
오스트리아
스위스
미국
영국
프랑스
벨기에
스페인
멕시코
이탈리아
네덜란드
폴란드
러시아 연방
벨라루스(벨라루스 공화국)
우크라이나
에스토니아
터키
뉴질랜드
아일랜드
체코 공화국
덴마크
핀란드
스웨덴
노르웨이
룩셈부르크
그리스
리투아니아
라트비아
아이슬란드
포르투갈
브라질
베네수엘라
아르헨티나
헝가리
슬로바키아
루마니아
몰도바
슬로베니아
세르비아
몬테네그로
알바니아
크로아티아
불가리아
북마케도니아
보스니아 헤르체고비나
이스라엘
이집트
모로코
인도
인도네시아
대한민국
일본
태국
말레이시아
베트남
중국, 중화인민공화국
대만
이란
방글라데시
요청을 보낼 수 없습니다. 나중에 다시 시도하십시오.
전화기 & 팩스
이 광고들도 당신에게 관심이 있을 수 있습니다.
소형 광고
용접 테이블 SIEGMUND 750V - 3,0 x 1,5 /22
more images
독일 Velen
8,701 km
용접 테이블
SIEGMUND750V - 3,0 x 1,5 /22
소형 광고
파이프 천공기 / 경사 천공기 NS Maquinas TDM100
독일 Dietzenbach
8,751 km
파이프 천공기 / 경사 천공기
용접 테이블 SIEGMUND 750V - 2,0 x 1,0 /22